ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2022/2023

08.12.18:30h.Radotín A/B/Dorost – FAAZ 5:1(3:1) Polívka 2x,Mašek,Pavel,Doležal

———————————————————————————

Pátek    27.01. 18h.Radotín A-Jinočany 1:4 Branka :Lowe

Do první přípravy šla velmi omlazená sestava hráčů,které zkoušíme.V prvním poločase nevypadal výkon vůbec špatně,hra byla spíše vyrovnaná.Po prostřídání se již projevil fyzický rozdíl v obou týmech a naši hosté si zaslouženě odvezli jasnou výhru.

Nejlepší hráč Radotína: Leo Bužik

Sobota  28.01. 10h.Dukla U-19 – Radotín A 7:1 Branka:Holý

V mrazivém počasí jsme dobře vstoupili do zápasu a cca 15 minut jsem byli i aktivnějším mužstvem.Pak se však ukázalo že tempo zápasu je na nás v této fázi přípravy příliš a začali fyzicky odpadat.Pro hráče Dukly ,kteří trénují již měsíc každý den jsme pak byli již snadným soupeřem.

Nejlepší hráč Radotína:Jiří Sabo

Neděle  29.01. 11:30 Radotín U-19 – Lety U-19 4:5

Úterý    31.01. trénink 18-20h.

Středa  01.02.18h.Radotín A-Povltavská B 5:4

V silném větru se odehrálo utkání bez obran,kde oba brankáři neměli svůj den.Radotín v utkání stále doháněl soupeře,kdy nakonec v samém závěru se přeci jen projevila šířka kádru domácích a utkání dovedl do vítěztví.Hned po skončení se strhla v areálu regulerní sněhová bouře…

Čtvrtek  02.02.trénink 18-20h.

Čtvrtek  02.02.18:30 Lipence-Radotín B hala TCM Sparty-Strahov

Sobota  04.02.13:00 Radotín B-Jíloviště

Neděle  05.02.12:00 Radotín U-19 – Kazín U-19

Úterý    07.02 17:30 Radotín U-19/B – Povltavská U-19

             07.02.trénink 18-20h.

Středa  08.02.18h.Radotín A-Modřany

Čtvrtek 09.02.trénink 18-20h.

Sobota 11.02.08:00h.Radotín U-19-Modřany U-19

                       10:15h.Radotín B-Dobřejovice

Úterý     14.02.trénink 18-20h.

Středa   15.02.18h.Radotín A-Admira B

Čtvrtek  16.02.trénink 18-20h.

Pátek    17.02.18h.Radotín A-Praga

Sobota  18.02.10:15h.Radotín B-Tlustice

Úterý     21.02.trénink 18-20h.

Středa    22.02.trénink 18-20h.

Čtvrtek 23.02.18:30h.Radotín A-Zbraslav

Pátek    25.02.13:00h.Radotín B/U-19-Vonoklasy

Sobota  26.02.13:00h.Radotín B/U-19 – Slivenec B

Neděle 28.1.17:15h. Radotín – Libiš

Úterý     28.02.trénink 18-20h.

Středa   01.03.trenink 18-20h.

Čtvrtek  02.03.trénink 18-20h.

Sobota  04.03.13:00h.Dolní Chabry-Radotín A (pohár PFS) hř.Radotín UMT

Neděle  05.03.10:00h. Radotín B-Lety

                         12:00h.Radotín U-19-Lety U-19

Úterý     07.03.trénink 18-20h.

Středa    08.03.trénink 18-20h.

Čtvrtek  09.03.trénink 18-20h.

Sobota  11.03.10:15h. Radotín A-Zličín (Pražský přebor)

                         13:30h.Radotín B-Písnice(1B třída)