Pátek 11. 11. 2022 17:00 -SPŘ

Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 – SC Olympia Radotín z.s.  11:5(7:1)

Trenér Pour k utkání:Poslední soutěžní zápas sezóny nám sice výsledkově nevyšel, ale herně to bylo slušné. Začátek nám utekl, trošku si to sedalo, spousta chyb, nezkušenost. Ale nevzdali jsme to a havně druhá půlka zápasu byla výborná se skórem 4:4. Pěknej zápas.

Pátek 11. 11. 2022 17:00 – MŹ

SC Olympia Radotín z.s. – TJ Sokol Řepy, z.s. „B“ 2:5(1:3)

STŘELCI: 25. Krysta Šimon, 60. Bednář Miroslav – 3. Vrána William Miroslav, 6. Bašta David (pen.), 32. Wolf David, 38. Štěpán Kotlár, 68. Brusentsov Illia

Rozhodčí: Chrenko Pavel

Sobota 12. 11. 2022 10:15 – Muži A

SC Olympia Radotín – FC Slavoj Vyšehrad 2:2 (1:2)
Branky: 10. Suchan, 90. Polívka – 26. Babka, 42. Pryšljuk. ŽK: 80. trenér Klíma, 87. M. Krivosheev (FC Slavoj Vyšehrad). Rozhodčí: Štěrba – Wulkan, Stránský. Diváků: 45.
Radotín: Saladiak – Mašek, Suchan, Svoboda, Pivnička – M. Tokar (62. Löwe), Polívka – Doležal, Bialek, Bužík (69. Chaloupka) – Císařovský. Trenér: Richard Valoušek.
Vyšehrad: Zvoníček – J. Klíma ml. (62. Šrejber), Stareček, Přech, Pryšljuk – Lískovec, Holyk, M. Krivosheev, F. Babka – Kubies (46. Krčmář), Š. Klíma (53. Zíka). Trenér: Jaroslav Klíma.

Ohlasy utkání
Richard Valoušek (Radotín): Ve dvacáté minutě utkání jsme měli vést 4:0, ale z jasných šancí proměníme jedinou. Soupeř pak z relativně nevinných situací skóre otočil. Druhá půle byla přesným opakem toho, co jsme si řekli a chtěli hrát: bez elánu, emocí, chutí chodit do soubojů, bez kvality na míči. Nebylo čeho se chytit, a i přes náš tlak je nakonec remíza krutá spíše pro soupeře. Pokud bychom měli hrát tak jako ve druhém poločase, pak nemáme v přeboru co dělat.
Jaroslav Klíma (Vyšehrad): Nejhorší poločas, co jsme zatím odehráli, takže bylo neuvěřitelné, že jsme o půli vedli 2:1. Spíš jsme měli prohrávat rozdílem tří branek, podle toho, co Radotín zahodil. Druhá půle proběhla v obráceném gardu a ještě výrazněji. Neproměnili jsme pět až šest vyložených gólových šancí a pak si dáme v devadesáté minutě vlastní a vyrovnávací gól. Takže to je zralé na návštěvu Chocholouška.

Nejlepší hráč SC Olympia Radotín: František Pivnička

Sobota 12. 11. 2022 13:30 – Muži B

SC Olympia Radotín z.s. „B“ – „Mezinárodní Svaz Mládeže z.s.“ 2:0(0:0)

STŘELCI: 47. Bužík Leo, 74. Löwe Martin

Rozhodčí: Doležel Lukáš – Košař Karel, Strnadová Markéta.

Trenér Steiner k utkání:Po bojovnem a organizovaném výkonu, kdy každý bojoval za každého, nic nevypustil, podpořeno výborným výkonem Bártla. Soupeř byl lepší v držení míče, ale za celý zápas si vytvořil jednu šanci, naopak my měli další 4 stoprocentní gólové příležitosti. Díky klukům z A týmu a dorostu.

Neděle 13. 11. 2022 14:00 – SŽ

SC Olympia Radotín z.s. – SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. 2:6(2:3)

STŘELCI: 7. Tsouassa Armel rémy, 14. Tsouassa Armel rémy – 19. Střihavka David, 22. Kmenta Alex Leo, 23. Košatka Jan, 46. Košatka Jan, 55. Lubas Jakub, 66. Kostka Filip

Rozhodčí: Ducháček Václav.