Pátek 4. 11. 2022 17:00

SC Olympia Radotín z.s. – FK Meteor Praha VIII, z.s. 12:18(4:9)

Trenér Pour k zápasu:Páteční vytrvalý déšť byl opravdu nepříjemný, ale i tak se plánovaný dvojzápas uskutečnil. Snahy o přeložení sice byly, ale bez úspěchu. Meteor to pojal opravdu soutěžně a přivezl si to nejlepší co měl. Vítězství si musel opravdu vybojovat. Chválím všechny hráče na hřišti a jen doufám, že nikdo nenastydnul.

Sobota 5. 11. 2022 10:15

SC Olympia Radotín z.s. – Tělovýchovná jednota Ruzyně 5:2(2:1)

STŘELCI: 31. Cvrček Tomáš, 36. Kněžour Svatopluk, 55. Kněžour Svatopluk, 71. Vojta Jonáš, 75. Procházka Petr Bernard – 22. Aksamit Daniel, 67. Celerýn Daniel

Rozhodčí: Ketner Rajmund – Štochl Martin, Petr Matouš.

Sobota 5. 11. 2022 10:30

SK Hostivař – SC Olympia Radotín 3:1 (3:0)
Branky: 17. Khomauli, 37. Žampa, 42. Kronovetr – 66. Doležal z penalty. ŽK: 36. Černý, 56. Kadlčík, 83. Chleborád (SK Hostivař). Rozhodčí: Zelený – Tvrz, Hejma. Diváků: 40.
Hostivař: Provazník – Šticha, Penc, Mucha (61. Sýkora), Černý (61. Wolf) – Kučera, Lehner – Kadlčík (78. Novotný), Žampa, Khomauli (61. Motl) – Kronovetr (78. Chleborád). Trenér: Petr Procházka.
Radotín: Saladiak – Mašek, Suchan, Svoboda, Pavel (20. Kotlík) – Kubišta (46. Hollý), Bialek, Císařovský, Doležal – Polívka, Löwe (68. Kotelyuk). Trenér: Richard Valoušek.

Ohlasy utkání
Petr Procházka (Hostivař):
Naše vítězství je zcela zasloužené a v mých očích měl být rozdíl ve skóre mnohem vyšší, než ve skutečnosti je. Ve druhém poločase jsme již přestali hrát tak aktivně jako v prvním poločase, a tak se i hosté dostali do nějakých šancí. Pro nás důležité tři body a dobré naladění před posledním podzimním utkání na Dukle. Pokud k tomu přistoupíme jako k prvním poločasům v posledních několika zápasech, tak se nemáme čeho bát.
Richard Valoušek (Radotín): Kdybychom za stavu 0:0 proměnili sólový nájezd, tak se mohlo utkání vyvíjet jiným směrem. Po první brance domácích jsme první poločas vůbec nechytili a mohli prohrávat i vyšším rozdílem. Náš výkon byl ostudný. Po přestávce jsme zvýšili pohyb i bojovnost a trochu se zvedli. Za stavu 3:1 jsme měli další velkou šanci, ale nutno přiznat, že pro domácí by bylo příliš kruté, kdyby své vedení ztratili. Šancí měli více, hráli s větší chutí a vzadu si na rozdíl od nás nic nekomplikovali a hráli to na těžkém terénu jednoduše nahoru. Velké díky za pomoc našemu B-týmu za doplnění hráčů a klobouk dolů před domácí Hostivaří, která za bezbrankového stavu předvedla gesto fair play. To se jen tak nevidí

Sobota 5. 11. 2022 15:00

FK Meteor Praha VIII, z.s. „B“ – SC Olympia Radotín z.s. „B“ 7:2(3:2)

STŘELCI: 6. Kousal Daniel, 12. Jiřík František, 14. Derkach Serhii, 57. Derkach Serhii, 59. Jahoda Michal, 67. Derkach Serhii, 83. Kalhous Ondřej (pen.) – 1. Bahenský Jiří, 22. Bahenský Jiří

Rozhodčí: Kutiš Jaroslav – Sabuka David, Poustka Vendelín.

Neděle 6. 11. 2022 11:30

TJ AFK Slivenec, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 2:12(0:6)

STŘELCI: 51. Novák Petr, 66. Pistora Jan – 7. Bednář Miroslav, 9. Mellion Dominik, 27. Novohradský Filip, 28. Havránek Lukáš, 31. Fafejta Vojtěch, 32. Havránek Lukáš, 48. Englander Tobias, 50. Soural Štěpán, 52. Novohradský Filip, 57. Fafejta Vojtěch, 61. Soural Štěpán, 62. Pour Václav

Neděle 6. 11. 2022 14:15

Sportovní klub Motorlet Praha, spolek „C“ – SC Olympia Radotín z.s. 7:2(3:2)

STŘELCI: 5. Šámal Gabriel, 14. Šámal Gabriel, 28. Velička Jan, 43. Šámal Gabriel, 53. Šulc Ondřej, 64. Šulc Ondřej, 70. Šámal Gabriel – 6. Bureš Filip, 30. Tsouassa Armel rémy