Po vydařené pohárové středě přišlo kruté vystřízlivnění.Pojďme se nyní na zápasy podívat jednotlivě…

MPŘ si to rozdala v přestřelce s Tempem a uspěla,což potěšilo všechny kluky i rodiče po minulém výkendu.SPŘ po dvou vydřených výhrách prohrála o branku,ale tenhle ročník neustále ukazuje že vůle a bojovnost je mu vlastní…

MŽ schytali opravdu velký příděl od kluků z Lochkova,kdy řádil zejména Novikov,na tohohle chlapce ,jsme asi opravdu neměli…

Dorost držel krok se soupeřem celý poločas,ale rychlá branka na začátku druhého poločasu utkání zlomila.Přesto se dá říci že dorost jde správným směrem na své dlouhé cestě…

Naše Béčko tentokrát zcela bez posil,sehrálo na Troji dobrý zápas a výsledek průběhu určitě neodpovídá,ale na to se historie ptát nebude.Držení míče i aktivita byla určitě na naší straně,ale jednoduchost i účelnost zjevně na straně soupeře.Potěšil návrat do sestavy našeho kapitána D.Holého a velmi dobré výkony našich mládežníků Kotelyuka a Šátry…

Áčko zcela propadlo na Tempu.K zápasu se nejlépe vyjádřil trenér Valoušek.Přesto rozdíl v chápání fotbalu byl opravdu velký.Celé naše mužstvo si bude muset rychle uvědomit že s podobným přístupem se uspět nedá.Opravdu nestačí když půlka týmu bojuje a druhá utkání jen dohrává od 20.minuty…

Pátek 23. 9. 2022 17:00-MPŘ

SC Olympia Radotín z.s. – FC TEMPO PRAHA, z.s. 15:12(7:7)

Pátek 23. 9. 2022 17:00-SPŘ

SC Olympia Radotín z.s. – SK Slovan Kunratice z.s. 8:9(5:4)

Trenér Pour k utkání:Do zápasu jsme šli bez několika opor, a tak dostali šanci nováčci. Začali jsme výborně, rychlé vedení 3:0. Soupeř chtěl evidentně vyhrát za každou cenu a do poslední čtvrtiny nasadil své nejlepší hráče, přitvrdil a za až hysterické podpory rodičů nakonec zápas otočil. I tak jsme se snažili hrát pořád naší hru a z poslední akce zápasu jsme mohli vyrovnat. Bohužel gol z toho nebyl.Sice prohra 8:9 ale kluci svým výkonem a nasazením nezklamali 👏

Sobota 24. 9. 2022 09:30-MŽ

SC Olympia Radotín z.s. – Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov 0:12

STŘELCI: 8. Artěmij Novikov, 16. Artěmij Novikov, 17. Artěmij Novikov, 30. Mellion Dominik (vl.), 31. Artěmij Novikov, 33. Artěmij Novikov, 40. Černošek Jakub, 48. Artěmij Novikov, 55. Artěmij Novikov, 65. Černošek Jakub, 68. Černošek Jakub, 69. Barek Tobiáš

Sobota 24. 9. 2022 11:30-DOROST

SC Olympia Radotín z.s. – TJ Slavoj Suchdol, z.s. 1:5(1:2)

STŘELCI: 36. Vojta Jonáš (pen.) – 18. Meech-Tatić Rade, 43. Váňa Michal, 47. Váňa Michal, 51. Marek Daniel, 61. Čáha Tomáš

Rozhodčí: Vlastník Jan.

Sobota 24. 9. 2022 10:30 – MUŽI B

Tělocvičná jednota Sokol Troja – SC Olympia Radotín z.s. „B“ 4:1(2:0)

STŘELCI: 12. Škorpil Ondřej, 17. Škorpil Ondřej, 58. Hrabák Martin, 69. Škorpil Ondřej – 79. Hollý Dalibor

Rozhodčí: Košař Karel – Kozlík Petr, Chrudimský Jan.

Sobota 24. 9. 2022 16:30 – MUŽI A

FC Tempo Praha – SC Olympia Radotín 5:1 (3:0)
Branky: 68. a 81. Klouček, 7. T. Havlíček, 9. Babický, 14. vlastní Suchan – 88. Tvrdý. ŽK: 26. Cejnar, 89. Vanko (trenér), 90.+1 Kadlec – 40. Bužík, 42. Polívka, 82. Bialek, 86. Löwe. Rozhodčí: Suchar – Marek, Tvrz. Diváků: 150.
FC Tempo: Pacovský – Valta (62. Plíšek), Petržilka, Kostka – Babický (77. Jirák), Rakušan, Šmídek (70. Perl), T. Havlíček (77. Viktorin), Kadlec – Klouček, Cejnar (62. Sedlář). Trenér: Petr Vanko.
Radotín: Saladiak – Suchan, Svoboda (46. Löwe), Bialek, Pivnička – Chaloupka (46. Tvrdý), Doležal, Bužík, Polívka, Kubišta (57. Pázler) – Tokar. Trenér: Richard Valoušek.

Ohlasy utkání
Petr Vanko (FC Tempo): Jednoznačný zápas s naší dominancí. Jen mě mrzí, že jsme při počtu našich šancí nedokázali nastřílet dvouciferný počet branek. Co si vybavuji, tak soupeřovo první zakončení na branku přišlo až šest minut před koncem. Jsem opět velmi spokojený a kluky musím pochválit.
Richard Valoušek (Radotín): Výsledek jasně ukazuje, jaký je momentálně rozdíl mezi oběma týmy. Teď je mou zodpovědností, aby se nejen náš tým, ale celý Radotín posouval postupně vpřed. Bude to náročná cesta, bude bolet, chvíli potrvá, ale jedině tak poznáte, kdo je ochotný upřímně dřít a zlepšovat sebe i své spoluhráče.