O víkendu střídavě pršelo a bylo slunečno a stejné jsou i výsledky našich družstev.

Starší přípravka si zapisuje další výhru, když dokázala přetlačit ve vyrovnaném utkání kluky ze Smíchova.Tahle kategorie nám dělá opravdu radost.

Muži A doma prohráli i když celý zápas měli výraznou převahu,jenže bez střelby to prostě nepůjde.

Muži B nakonec udolali hosty z Řep,ale poločas měl být minimálně 3:0,nakonec na rozbitém hřišti se prosadil hlavně střídající Moni.

Starší žáci jeli napravovat prohru z minulého utkání a vše vypadalo výborně,vedení 3:1 však neudrželi a jedou domů s prázdnou.

Dorost sice vstřelil první branku v soutěži,ale přesto je zatím stále bez bodu,ale na klukách je vidět chuť,takže zlepšení se určitě dostaví.

Mladší žáci prohráli v neděli brzy ráno a je vidět že na venkovních hřištích jim to moc nejde.

Sobota 17. 9. 2022 09:00 Starší přípravka

Sportovní klub ČECHIE SMÍCHOV, z. s. – SC Olympia Radotín z.s. 9:13(2:4)

Trenér Pour:Hodnocení zápasu: Stručně, ubojovanej zápas. Hrálo se za chladného počasí na těžkém mokrém terénu. Nebylo to pro nikoho na hřišti jednoduché. Po první čtvrtině vedeme 2:1. Na velké brankové hody to nevypadalo 🤔. Čechie měla možná víc nebezpečných střel a i fotbalovější momenty. Výborně nám chytal gólman a naše střelba byla produktivnější. V poslední čtvrtině se zase schylovalo k dramatu, ale kluci bojovali a zápas vyhráli. Dobrý zápas, my jako trenéři zase víc víme, kde nás tlačí bota.

Sobota 17. 9. 2022 10:15 Muži A

SC Olympia Radotín – SK Čechie Uhříněves 0:2 (0:2)
Branky: 8. Seniv, 35. Peterka. ŽK: 42. Bialek, 62. Chaloupka, 72. Císařovský – 51. Vácha, 72. Chadim, 83. Cabrnoch, 90.+4 Jevčák. Rozhodčí: Wulkan – Nebáznivý, Šteberl. Diváků: 20.
Radotín: Saladiak – Suchan, Svoboda (69. Löwe), Bialek, Pivnička – Chaloupka, Tvrdý (46. Mašek), Císařovský – Doležal, Bužík (46. Tokar), Kubišta. Trenér: Richard Valoušek.
Uhříněves: Jevčák – Bobek, Kovařík, Chadim, P. Hrubý (46. Cabrnoch) – Nguyen (66. Vácha), Seniv, Podvín, Aust, Mazanec (81. Heteš) – Peterka. Trenér: František Vitovský.

Ohlasy utkání
Richard Valoušek (Radotín): Tohle nebyla hezká podívaná. Hosté přijeli bránit a my museli dobývat. Bohužel jsme nebyli dostatečně kreativní, přímočaří, přesní ani odvážní, i proto jsme zaslouženě prohráli. Uhříněves dobře bránila, měla skvělého brankáře a šikovného Peterku v útoku. To na nás stačilo. Když po hodině hry netrefil Kubišta prázdnou branku, ukázalo se, že gól nedáme z ničeho. Bohužel. Nutno říct, že naši kluci makali, chtěli a až na nedostatek kreativity v útočné fázi jim toho moc vyčíst nemohu. Ani devadesát procent držení míče nemusí stačit k zisku bodů. Přesto věřím, že jsme na správné cestě, kluci jsou dobře nastaveni a díky tomu půjdou výkonnostně nahoru. Závěrem bych chtěl pochválit rozhodčího, že se nebál trestat zdržování hostů a nastavil hodně minut.
Martin Kovařík (Uhříněves): Vstup do utkání se nám vydařil díky vstřelené brance. Celý tým zahrál výborně v defenzivě a domácí nepouštěl do žádných velkých šancí. Navíc jsme přidali druhou branku a do šaten odcházeli s dvoubrankovým náskokem. Druhý poločas jsme již hru kontrolovali a přes některé příležitosti domácích utkání dovedli do vítězného konce. Pro nás velmi cenné body.

Sobota 17. 9. 2022 13:30 Muži B

SC Olympia Radotín z.s. „B“ – TJ Sokol Řepy 3:0(0:0)

STŘELCI: 65. Klíma Petr (vl.), 83. Moni Martin, 88. Moni Martin

Rozhodčí: Šteberl Martin – Nebáznivý Jan, Wulkan Jakub.

Trenér Steiner k utkání:Na těžkém terénu jsme byli kombinačně lepši hlavně díky posílám z A týmu ( Tokar, Doležal, Bužík), ale neproměnili jsme 4 100% gólové příležitosti. V 2. poločase jsme využili i s trochou štěstí 3 příležitosti a zaslouženě vyhráli. Škoda, že jsme nerozhodli již v 1. poločase. Cením si, že jsme po hodně dlouhé době odehráli utkání bez obdržené branky.

Sobota 17. 9. 2022 13:30 Starší žáci

SK Ďáblice z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 5:3(3:3)

STŘELCI: 6. Boháč Šimon, 25. Tresner Jiří, 39. Vokatý Martin, 75. Šaban David, 79. Štajnc Jakub – 10. Štros Matyáš, 15. Stahl Jakub, 23. Garkisch Michal

Rozhodčí: Ducháček Adam.

Sobota 17. 9. 2022 16:30 Dorost

SK NUSLE z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 4:1(2:0)

STŘELCI: 25. Lehovec Štěpán, 28. Pilík Marek, 60. Lehovec Štěpán, 72. Kaňkovský Pavel – 59. Slavíček Matěj

Rozhodčí: O´Keefe Jake.

Trenér Steiner k utkání:Po individuálních chybách jsme prohráli 4:1, pozitivní je, že jsme konečně dali branku. O bodů a skóre 1:15 po 3 utkáních hovoří za vše.

Neděle 18. 9. 2022 09:00 Mladší žáci

Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. „D“ – SC Olympia Radotín z.s. 11:4(5:1)

STŘELCI: 4. Bartoň Adam, 6. Palenčár Mikuláš, 30. Fleissig Petr, 55. Hynek Vojtěch, 30. Palenčár Mikuláš, 36. Frosch Antonín, 44. Fleissig Petr, 50. Palenčár Mikuláš, 69. Hynek Vojtěch, 13. Hynek Vojtěch, 58. Vychodil Jakub – 33. Englander Tobias, 58. Novák Matěj (vl.), 70. Pour Václav, 6. Mellion Dominik

Rozhodčí: Chodil Ctibor.