Sobota 27. 8. 2022 10:15

ABC Braník – SC Olympia Radotín 5:3 (3:2)
Branky: 34. a 35. Sklenář, 5. vlastní Císařovský, 78. Platil, 89. Rapant – 13. a 26. Bužík, 68. vlastní Řemenář. ŽK: 40. Sklenář, 59. Příhoda – 55. Pavel, 63. Svoboda, 72. Bužík. Rozhodčí: Marek – Kalcovský, Vlček. Diváků: 80.
Braník: Mařík – Seidler, Řemenář, Vybíral, Kodytek (80. Pechač) – Novák (70. Novotný), Platil (80. Rapant), Příhoda (89. Zelenka), Hrazdíra, Palko – Sklenář. Trenér: Marek Bukovský.
Radotín: Bártl – Císařovský, Suchan, Pivnička, Pavel (84. Havlát) – Svoboda, Bialek (68. Löwe), Doležal, Bužík, Kubišta – Maruš. Trenér: Jaroslav Louda.

Ohlasy utkání
Marek Bukovský (ABC Braník): Konečně jsme dokázali vyhrát, ale nerodilo se to snadno. Radotín hrál dobře, ale my jsme jim to i naším zaváháním usnadnili. Zápas byl plný zvratů, když jsme vedli 1:0, pak prohrávali 1:2 a ještě do přestávky jsme během minuty zase otočili na 3:2. Ve druhém poločase soupeř po standardce vyrovnal, ale nás to nepoložilo a dokázali jsme se znovu dostat do vedení a v závěru přidali i vítěznou pojistku po hezké akci.
Jaroslav Louda (Radotín): Opět se mi utkání nehodnotí dobře. Zaznamenali jsme čtvrtou porážku v řadě a na tým padá “deka“. Zase jsme prohrávali, pak otočíme dvěma brankami Bužíka, ale ještě do poločasu znovu prohráváme. O přestávce si něco řekneme, změníme rozestavení a dokážeme vyrovnat. Bohužel v závěrečné fázi dvakrát inkasujeme. Je mi líto, že dáme tři branky na hřišti soupeře a k bodovému zisku to nevedlo. Musíme stále pracovat na trénincích a snad se již v dalším zápase dočkáme prvních bodů.

Sobota 27. 8. 2022 13:00

ABC Braník fotbal, z. s. „B“ – SC Olympia Radotín z.s. „B“

STŘELCI: 25. Kryštof Štěpán (pen.), 49. Lebeda Martin, 52. Kryštof Štěpán – 72. Bužík Leo

Rozhodčí: Vlček Matěj – Kalcovský Jiří, Marek Tomáš.

V našem areálu přivítá v sobotu dorost Dukly hráče Zlína…

Sobota 27. 8. 2022 13:00 U-19

Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek – FC Zlín 3:3

Rozhodčí: Šimáček Jakub – Švagr Tomáš, Hes Filip.

Sobota 27. 8. 2022 15:15 U-17

Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek – FC Zlín 1:1

Rozhodčí: Švagr Tomáš – Šimáček Jakub, Hes Filip.

V neděli sehrají přípravu na trávě naši starší žáci…

28.8. 16:00 h. SC Olympia Radotín U-15 – Kolovraty (hřiště Radotín tráva) 4:1