Oba zápasy byly nesmírně podobné,děsivé začátky utkání,pak zběsilé dotahování,ale zázraky se nedějí,takže dvě prohry….

Sobota 20. 8. 2022 10:15

SC Olympia Radotín – TJ Spoje Praha 3:5 (0:3)
Branky: 65. a 81.Suchan, 74. Maruš – 5. Horskii, 15. Košút, 32. Baisa, 53. Ladra, 89. Verner. ŽK: 30. Pavel, 62. Pivnička – 31. Madej, 85. Verner. Rozhodčí: Zloch – Zelený, Irak. Diváků: 60.
Radotín: Saladiak – Suchan, Svoboda, Pivnička, Chaloupka (56. Bialek) – Kubišta, Pavel, Doležal, Pázler (65. Bužík), Císařovský – Maruš. Trenér: Jaroslav Louda.
Spoje: Ordelt – Jarovský, Prykhodko, Košút, Tanchyk – Horskii, Kubek, Verner, Baisa, Madej – Ladra (90.+1 Šplíchal). Trenér: Fabio Leggeri.

Ohlasy utkání
Jaroslav Louda (Radotín): Tento zápas je pro nás velkým poučením. Soupeř má na tuto soutěž nadstandardní tým. Naprosto jsme nezachytili začátek utkání a soupeř zaslouženě odskočil do tříbrankového náskoku. O přestávce jsme si k tomu něco vyříkali, přeskupili sestavu a začali jsme hrát lepší fotbal. Za stavu 3:4 jsme bohužel neproměnili šanci k vyrovnání a soupeř z protiakce rozhodl o osudu utkání. Z naší strany zápas dvou rozdílných poločasů a pevně věřím, že v dalším utkání navážeme na výkon z druhé půle.
Fabio Leggeri (Spoje Praha): Zápas byl do první inkasované branky zcela v naší režii, ale pak jsme nepochopitelně polevili v koncentraci a soupeř toho dokázal využít. Snížil na rozdíl jedné branky a měl navíc šanci i vyrovnat. Naštěstí jsme to zavřeli a pak přidali pátou, rozhodující trefu. V utkání jsme měli vstřelit více gólů a nemuselo dojít do napínavé koncovky.

Sobota 20. 8. 2022 13:30

SC Olympia Radotín z.s. „B“ – Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora 3:6 (2:4)

STŘELCI: 20. Bužík Leo (pen.), 40. Dvořák Matěj, 78. Bužík Leo – 1. Smíšek Lukáš, 6. Vondráček Matěj, 7. Vochoska Václav, 14. Lipan Tomáš, 57. Lipan Tomáš, 60. Šimánek Jan

Rozhodčí: Irak Atilla Özer – Zelený Jiří, Zloch Roman.