SC OLYMPIA RADOTÍN – PRAGUE RAPTORS 1:0(1:0,0:0,0:0)

12.min.Bužík

Radotín:Saladiak-Svoboda,Pavel,Pivnička,Havlát,Kubišta,Bialek,Bureš,Doležal,Bužík,Polívka/Lowe,Candra,Dlouhý,Mašek,Bartl,Linhart

Raptors:Uzin-Paling,Bem,Da Lanca,Okaisabor,Ouedraogo,Soto,Shnani,Irani,Dzangare,Skalozurov/Roger,Aiupov,Davies,Pelizza,Ozores.

V úmorném vedru sehrálo naše ‚Ačko první přípravné utkání.Hrálo se v netradičním formátu 3×30 minut, vzhledem k nutnosti vyzkoušet všechny hráče.Do utkání se zapojili i naši nový hráči a zejména Martin Lowe bude na tento zápas vzpomínat.Trefit v prvním zápase v novém dresu dvě tyče a břevno je smůla.Utkání se hrálo za stálé převahy našeho týmu, ale jen jedna branka je zaviněna neproměňováním vyložených šancí.Soupeř se představil s dobrou organizací hry, zejména v obranné fázi, která dělala našim hráčům problémy.Proto trenérská dvojice Louda – Svoboda viděla ve výkonu i dost chyb, které se budou odstraňovat v další fázi přípravy.Další utkání sehraje naše mužstvo v sobotu 23.7. v 10:15h. na domácím hřišti proti Aritmě Praha.