SC Olympia Radotín z.s. – 1. FC BARRANDOV z. s. 9:11(4:5)

SC Olympia Radotín z.s. – Sportovní klub Union Vršovice, z.s. „B“ 2:0 (2:0)

STŘELCI: 20. Ježek Adam, 26. Soural Štěpán

Štros-Englander,Ježek,Doubek,Havránek,.Mellion,Popyk Zimanzl,Fafejta,Soural,Hrabě.

Muži A

Sobota 28. 5. 2022 17:00

SC Olympia Radotín z.s. – FC Přední Kopanina 3:4 (1:2)

Branky: 45.+1 a 90. Bureš, 49. Bužík – 12. a 53. Ptáček, 37. Mainolfi, 57. Urban. Rozhodčí: Pytloun – Zelený, Zima. ŽK: 14. Pavel, 57. Pivnička, 67. Bialek, 72. Maruš. Diváků: 40.
Radotín: Saladiak – Pivnička, Bialek, Maruš, Pavel – Bureš, Císařovský, Doležal, Mašek (46. Kubišta) – Bužík, Kulíšek (70. Dlouhý). Trenér: Jaroslav Louda.
Přední Kopanina: Zavadil – Schierreich, Tržický, Škarda – Mejdr (59. Šultes), Asad, Nejeschleba (67. Vostracký), Mainolfi (46. Kučera), Hovorka (46 Spizzirri) – Urban (58. Hollmotz), Ptáček. Trenér: Daniel Vott.

Hlasy trenérů
Jaroslav Louda (Radotín):
 „Měli jsme výborný začátek. V první minutě tam byla stoprocentní šance, pak pro údajný ofsajd neplatil gól Bužíka. Nedali jsme a soupeř dvakrát gólově trestal. Povedlo se nám vstřelit kontaktní gól do šatny, o přestávce jsme sáhli ke střídání, aby byla sestava ještě ofenzivnější. Opět ale přišly chyby a soupeř navýšil vedení. Poslední půlhodinu kluci odjezdili. Gól na 3:4 jsme ale dali až v devadesáté minutě. Sudí nastavil dvě minuty a byl neobyčejně přesný. Mrzí mě, že zápas ukončil před naším rohem. Ještě bych chtěl ocenit parádní gól Bužíka do šibenice, kterým vyrovnal na 2:2. To byla nádhera.“
Daniel Vott (Přední Kopanina): „Některým klukům jsme dali volno, chtěli jsme vidět v akci hráče širšího kádru, jak zvládnou přeborový zápas. Vedli jsme o dvě branky, ale nechali jsme si dát do šatny gól. Ve druhé půli jsme dokázali přidat další dvě trefy, ale ze zápasu jsme pak udělali zbytečné drama. Nedali jsme ještě dalších pět šancí.“

Starší přípravka

Neděle 29. 5. 2022 09:00

TJ Sokol Nebušice, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 12:14(6:8)

Stehlík-Bednář,Mašek,Mašek A.,Čeřovský,Vlček,Pour,Hrabě,Krista,Popelíková,Soural.

Trenér Pour k utkání:Do zápasu jsme šli oslabeni o některé hráče. Bylo třeba improvizovat se sestavou. Kluci začali výborně, vytvořili si gólový náskok, což se ukázalo ke konci zápasu jako rozhodující. Útočilo se na obou stranách. Oba týmy navyšovaly skóre. Něco se vedlo lépe, něco hůře, ale bojovalo se. Výsledkem byla výhra 14:12.

Mladší dorost

Neděle 29. 5. 2022 12:00

SC Olympia Radotín z.s. – Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice – Praha 8 z.s. 2:1(1:1)

STŘELCI: 12. Šomšák Matyáš (vl.), 50. Mezera Vojtěch – 19. Grubner Martin

Rozhodčí: Chodil Ctibor.

Muži B

Neděle 29. 5. 2022 17:00

SC Olympia Radotín z.s. „B“ – Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice – Praha 8 z.s. 5:4(4:2)

STŘELCI: 20. Kotelyuk Daniel, 21. Dvořák Matěj, 27. Tvrdý Antonín, 44. Tvrdý Antonín, 58. Mašek Stanislav – 6. Douša Daniel, 7. Rutta Lukáš, 50. Cunningham James, 70. Zima Jan

Rozhodčí: Jandus Milan – Baier Jan, Ortikov Akhrorjon.