Všichni v Radotíně si musíme přiznat že to není veselé čtení

Starší přípravka

Pátek 13. 5. 2022 17:30

FK Dukla Praha ženy, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 7:15(3:10)

Trenér Pour k utkání:Hrát proti holkám je z mého pohledu vždy složité. Potvrdilo se to i teď. Pár minut po začátku zápasu jsme inkasovali. Kluci jakoby nevěděli jak na ty dukelský holky hrát. Nechtělo se jim do osobních soubojů. A duklačky nás vůbec nešetřily. Některé byly opravdu důrazné, ale i fotbalové. Po prvním gólu bylo jasné, že pokud chceme uhrát hezký výsledek, musíme přidat na důrazu, aktivitě. Náš výkon se postupně zvedal, tlačili jsme se do zakončení, góly z naší strany přibývaly. I gólmani měli pár skvělých zákroku a karta se konečně obrátila. Nakonec jasná výhra.

Starší žáci

Sobota 14. 5. 2022 14:00

SC Olympia Radotín z.s. – CU Bohemians Praha, z.s. „C“ 1:4 (0:1)

STŘELCI: 58. Bureš Filip – 35. Kurec David, 48. Kutina Robin, 50. Novák Nikola, 62. Láska Ondřej

Mladší žáci

Sobota 14. 5. 2022 14:45

ABC Braník fotbal, z. s. „C“ – SC Olympia Radotín z.s. 4:3(3:3)

STŘELCI: 13. Trávníček Martin, 16. Hrona Oleh, 22. Dixa Lukáš, 36. Rak Alexandr – 3. Doubek Antonín, 11. Ježek Adam, 26. Ježek Adam

Rozhodčí: Kortanová Marie.

Muži A

Sobota 14. 5. 2022 17:00

SC Olympia Radotín z.s. – Sokol Kolovraty 0:4 (0:2)

Branky: 50. a 90. Gračko, 21. Kalenda, 24. Hájek. Rozhodčí: Plášil – Kohout, Jakl. Hráno bez karet. Diváků: 40.
Radotín: Bártl – Pivnička, Tvrdý, Bialek (75. Kotelyuk), Havlát (53. Dlouhý) – Kulíšek, Kubišta, Pavel, Bureš (81. Kotlík) – Bužík, Hollý (77. Kochman). Trenér: Jaroslav Louda.
Kolovraty: Vávra – Ponert (70. Nguyen), Votřel, Vejr, Žitný – Klír – Bláha (72. Pokorný), Hájek, Kuchta, Kalenda – Gračko. Trenér: Jakub Slezáček.

Hlasy trenérů
Jaroslav Louda (Radotín): „Tentokrát opravdu není co hodnotit. Kluky jsem během utkání nepoznával, předvedli jsme nejhorší výkon za dobu, co jsem u týmu. Kolovraty nás přejely. Víme, že Třeboradice zase vyhrály a v boji o záchranu ještě není nic hotového. Musíme se kousnout a zlomit tu sérii porážek.“
Jakub Slezáček (Kolovraty): „Na soupeři byla citelně znát absence klíčových hráčů. My jsme se na začátku trošku hledali, chyběla nám finální přihrávka a lepší řešení v koncovce. Po vstřelení úvodních branek jsme se uklidnili. Na můj vkus jsme toho ale v průběhu zápasu neproměnili víc než dost. Když pominu produktivitu, tak to byl počínaje brankářem a defenzivou koncentrovaný výkon. Povedlo se nám napravit nepovedené domácí utkání s Hostivaří.“

Mladší přípravka

Neděle 15. 5. 2022 09:00

TJ Sokol Nebušice, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 16:9(10:3)

Mladší dorost

Neděle 15. 5. 2022 14:00

SC Olympia Radotín z.s. – FK Dukla Jižní Město z.s. 3:6(1:3)

STŘELCI: 34. Mezera Vojtěch, 42. Holman Tomáš, 78. Růžička Petr – 12. Nguyen Anh Tuan, 19. Bednář Petr, 31. Dunčko Michal, 58. Stříbrský Jan, 60. Krameš Jakub, 68. Kapek Milan

Rozhodčí: Pšanský Daniel.

Trenér Janovec k utkání:Dobře odehrané utkání s pár chybami. První půli jsme měli do 10 min tři golovky. Bohužel nedali. Soupeř trestal. Poločas 3:1 pro Dukla. Druhá půle začala pro nás dobře. 3:2 snížení. Bohužel dvě chyby v obraně a 5:2. Potom na 5:3 nakonec 6:3 pro Duklu. Chtěl bych poděkovat trenérům z st.žáků za umožnění hrát klukům. Vůbec se neztratili. Filip Hendrych dokonce musel odchytat druhou půli z důvodu zranění Banyho.

Muži B

Neděle 15. 5. 2022 17:00

SC Olympia Radotín z.s. „B“ – TJ Sokol Lipence, z.s. 2:6(0:3)

STŘELCI: 60. Bužík Leo (pen.), 86. Bužík Leo (pen.) – 24. Doubek Michal, 32. Hašek Ivan, 45. Jankovský Václav, 48. Šalamoun Dominik, 74. Čech Daniel, 82. Hašek Ivan

Rozhodčí: Zatkal Dalibor – Pšanský Daniel, Fiala František.