Starší přípravka

Čtvrtek 28. 4. 2022 17:00

TJ Sokol Lipence, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 1:14(0:5)

SESTAVA:Stehlík-Bednář,Mašek A.,Mašek D.,Rytíř,Vlček,Pour,Hrabě,Krista,Popelíková,Soural.

Trenér Pour k utkání:Zápas s TJ Sokol Lipence dopadl pro nás jasnou výhrou 14:1. Hrálo se za hezkého počasí, podporovaného hudbou z vedlejší poutě. Soupeř měl převážně mladý tým ročníky 2013, a tak bylo již od začátku zápasu jasné, kdo bude pánem na hřišti. Ideální zápas na otestování domluvených signálů, točení hráčů na různých postech atd. V dalším kole nas ovšem čeká doma Barrandov, a to bude jiné kafe! Přijďte fandit, bude to třeba!

Mladší žáci

Sobota 30. 4. 2022 13:30

Sokol Kolovraty – SC Olympia Radotín z.s. 3:2(2:1)

STŘELCI: 13. Plecháček Patrik, 21. Císař Štěpán, 63. Reitmeier Štěpán – 20. Bednář Miroslav, 37. Doubek Antonín

Sestava:Štros-Englander,Ježek,Doubek,Havránek,Mellion,Popyk,Fafejta,Bednář,Mašek D.Mašek A.

Trenér Kutina k utkání:

Naši kluci předvedli v Kolovratech úžasný výkon ☝️! Bez možnosti střídání, proti suverénnímu lídrovi soutěže. Bylo tam všechno… Bojovnost, odvaha a hlavně to srdce a radost ze hry. S klukama jsem už nějakou dobu a musím říct, že tohle bylo absolutně to nejlepší co jsem s nimi zažil. Zaslouženě byli odměněni také potleskem od fanoušků soupeře, což je nejvíc 👏.
Velké díky Leo Bůžovi… Poprvé na pozici trenéra a hned takový úspěch!
Je skvělé, že hráč A týmu si najde čas na práci s mládeží. Věřím, že do budoucna se přidají i další 🤟.

Starší žáci

Sobota 30. 4. 2022 14:00

SC Olympia Radotín z.s. – Sportovní klub Union Vršovice, z.s. 1:6(1:2)

STŘELCI: 33. Garkisch Michal – 10. Belcou Yanis, 15. Belcou Yanis, 36. Pangrác Jakub, 40. Pangrác Jakub, 51. Vejvoda Marek, 55. Vejvoda Marek

Muži-Pražský přebor

Sobota 30. 4. 2022 17:00

SC Olympia Radotín z.s. – Fotbalový klub Újezd nad Lesy 1:1(0:1)

Branky: 73. Doležal – 38. Kohout. Rozhodčí: Popelka – Pytloun, Borodáč. ŽK: 60. Pavel – 77. Mruvčinský, 86. Koryta. Diváků: 45.
Radotín: Bártl – Pivnička, Císařovský, Tvrdý, Bureš – Kulíšek (57. Dlouhý), Kubišta, Pavel, Doležal – Louda, Bužík. Trenér: Jaroslav Louda.
Újezd nad Lesy: Pecho – Skotnica, Kodr, Sulek, Bouška – Maxmilián, Mruvčinský, Grečl (34. Foltman), Polan – Kohout (77. Koryta), Heteš. Trenér: Josef Šimek.

Hlasy trenérů
Jaroslav Louda (Radotín):
 „Narazili jsme opět na naši starou bolest, tou je neproměňování šancí. Měli jsme jich určitě více než naposledy v Třeboradicích. Navíc jsme si nechali dát gól. Ale času bylo dost, věřil jsem, že se taky prosadíme. Je ale pravda, že za první půli jsme si výhru nezasloužili. Po přestávce přišlo zlepšení, měli jsme vyložené šance, byla tam touha po vítězství, ale dokázali jsme jen se štěstím vyrovnat. Blahopřeji trenéru Šimkovi a Újezdu nad Lesy, že při tomhle vývoji bojují a daří se jim dohrát soutěž se ctí.“

Mladší dorost

Neděle 1. 5. 2022 14:00

SC Olympia Radotín z.s. – FC Přední Kopanina 4:2(0:2)

STŘELCI: 41. Mezera Vojtěch, 42. Cvrček Tomáš, 80. Zvelebil Ondřej, 80. Mezera Vojtěch – 26. Sellers George, 40. Mareš Jakub

Rozhodčí: Marišler Daniel.

Trenér Janovec k utkání:Po výbuchu minulý týden s FA, jsme hráli z dalším soupeřem za námi v tabulce. Bohužel první poločas se nám nepovedl. Po několika našich šanci které jsme neproměnili soupeř trestal a půle byla 2: 0 pro hosty. O půli byla nálada mezi hráči i trenérem trochu třaskava. Naštěstí 2 poločas jsme již za 1.minutu srovnaly na 2:2. Potom byli nějaké šance a nakonec jsme ještě 2 využili. Za druhý poločas palec nahoru kdy to kluci nevzdali.

Mladší přípravka

Neděle 1. 5. 2022 16:30

FK Dukla Praha ženy, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 3:22(1:10)

Muži- 1B/A

Neděle 1. 5. 2022 17:00

SC Olympia Radotín z.s. „B“ – FC TEMPO PRAHA, z.s. „B“ 1:5

STŘELCI: 26. Bureš Damián – 7. Mastný Vojtěch, 10. Žalud Jiří, 71. Pfeifer Radim, 86. Šváb Ondřej, 89. Šváb Ondřej

Rozhodčí: Pazderský Pavel – Malaník Daniel, Marišler Daniel. DFA:Čikara

Trenér Steiner k utkání:S prvnim týmem soutěže, jsme odehráli slušné utkání. První tři góly jsme obdrželi po individuálních chybách, další dva po rohu, kdy soupeř využil výškovou převahu. Nezbývá než zvítězit v dalším utkání.