1. kolo

• Sportovní klub Modřany, z.s.    3
    • SC Olympia Radotín z.s.            2
    • Datum: Sobota 5. 8. 2023 10:15
    • Hodnocení trenéra Procházky:Zápas jsme si prohráli sami. Kde nás soupeř potrestal za naše naivní chyby v obraně. Po první chybě jsme ještě zvládli vyrovnat naším nejlepším hráčem v zápase Pivnickou. Po dalších chybách a nedurazu nám soupeř odskočil na dva góly. Bohužel my měli v prvním poločase také několik gólových možností ke skórování, bohužel jsme je neproměnili. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji se snahou ještě zápas zdramatizovat, což se povedlo 78min hlavou Simandla. Bohužel už jsme nevyrovnali, naopak v 91min byl vyloučený Dlouhý. Je jenom škoda, že góly dostaneme ze situacích,na které před zápasem upozorňuji. Nejlepší Pivnička

2. kolo

• TJ Sokol Cholupice, z.s.    0
    • SC Olympia Radotín z.s.   3
    • Datum: Neděle 13. 8. 2023 17:00
    • Hodnocení trenéra Procházky:Zápas na Cholupicích se hrál na pěkném hřišti za velmi teplého počasí. Jsem rád, že jsme si něco v kabině řekli a kluci to celkem zodpovědně plnil., až na proměňování gólových šanci,kde jsme neuměli vyřešit přečíslení 3 na 1 bránícího hráče. Zkušení hráči by to využili.Soupeř si sám dal prvního gola a nás to trochu uklidnilo. Po řadě rohů a následné střele domácí hráč zabránil rukou ke vstřelení druhé brance, následně nařízenou penaltu Simandl proměnil. Druhý poločas už byl v naší režii, kde jsme drželi většinu času míč na svých kopačkách. Opět jsme neproměnili slibné akce ke vstřelení dalších branek. Třetí branku si soupeř dal opět sám, když chtěl zabránit ke střele Dominika Holouse a sám uklidil míč krásně k tyči. Zápas trochu kazí až hodně tvrdá hra ( místy až zákeřná ) domácího obránce, kde místy šlo o zranění našich mladých hráčů. Nejlepší hráči po minulém zápase,kde jím zápas moc nevyšel bych ocenil oba stopery.

3. kolo

• FC Přední Kopanina „B“   2
    • SC Olympia Radotín z.s.  0
    • Datum: Neděle 20. 8. 2023 17:00
    • Hodnocení trenéra Procházky:Zápasu by asi slušela remíza. První půli jsme opět nedotáhli dva útoky do zakončení. To nás sráží v zápasech. Do druhého poločasu domácí vstoupili více aktivně a zatlačili nás. Moc brankových příležitosti neměli díky našemu zodpovědně hře. stopera a Bohužel jsme inkasovali zbytečný gól, když domácí hráč prošel od rohového praporku přes naše dva hráče a přízemním centrem trefil na přední tyči spoluhráče, který skóroval. Domácí po gólu se trochu zatahli a my jsme po akcí po levé straně trefili Kuldou v dobré pozici břevno. Dál jsme hráli aktivně,ale bohužel jsme inkasovali v 88min branku z přísně nařízené penalty. Hráč zápasu Pivnička

4. kolo

• FK Meteor Praha VIII, z.s. „B“     2
    • SC Olympia Radotín z.s.             3
    • Datum: Neděle 27. 8. 2023 15:00
    • Branky:“Suchy“ se nebojí jít do vápna mezi dva protihráče,kdy ho jeden z nich podrazí ,jasná penalta.“Pavlis“ neomylně 0:1.
    • Kulda“ doběhl dlouhý míč a z první centruje kde už „Pavlis“ správně nastaví nohu 0:2.
    • Konečně sehrajeme přečíslení a Faigl po zpětné přihrávce zavěsí k tyči 0:3.
    • Hodnocení trenéra Procházky:“Další těžké utkání proti Béčku,tyhle mladí kluci se chtějí prosadit do divize,na zápas byl trenér A týmu Meteoru Fíček,prostě Béčka jsou vždy složitá.Těší mne že jsme je v prvním poločase donutili jen nakopávat,do naší dobře fungující obrany se nemohli dostat.Do vedení jsme šli po jasné penaltě.Přiznejme že pak asi měl kopat penaltu i soupeř,ale rozhodčí rozhodl jinak.Ve druhém poločase jsme již dokázali využít toho že Meteor chtěl vyrovnat a začal dělat chyby,ale i my jsme byli odvážnější.Za stavo 0:3 to vypadalo že se zápas již jen dohraje,ale pan rozhodčí tentokrát nařídil penaltu pro domácí ,za mne nesmysl,ale musíme se s tím smířit.No a přijde úsek zápasu kdy za stavu 1:3 máme cca 3-4 jasné šance na potvrzení,ale opět ta stará bolest,dotažení jasných přečíslení do branky se nedaří.Snížení na 2:3 již přišlo naštěstí až v 94.minutě.Jsem rád za tři goly,za tři body,nejsem rád za neschopnost dohrát zápas v klidu do konce.Nejlepší hráč Pavel(Pavlis) dal dva goly,ale zasloužili by si i jíní třeba Suchan.Ćeká nás zápas na Zlíchově,který překvapivě vyhrál na Kopanině,jestli se chceme šplhat nahoru tabulkou,musíme dnešní výhru potvrdit…

8. kolo

• Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice – Praha 8 z.s.

13. 8. 2023 17:00

TJ Sokol Cholupice, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 0:3(0:2) STŘELCI: 11. Srba Lukáš (vl.), 37. Simandl Patrik (pen.), 75. Moravec Tomáš (vl.) Rozhodčí: Prýmas Luboš – Stěhule Borek, Pauer Matěj. Radotín A:Muller-Přaslička,Suchan,Mareš,Pivnička,Skopový,Kulíšek,Holouš(57.ŽK),Simandl,Lowe,Kubišta/Bureš,Faigl,Kendik,Hollý. Trenér Procházka k zápasu:Zápas na Cholupicích se hrál na pěkném hřišti za velmi teplého počasí. Jsem rád, že jsme si něco v kabině řekli a kluci to celkem zodpovědně plnili, až na proměňování gólových šancí,kde jsme neuměli vyřešit přečíslení 3 na 1 bránícího hráče. Zkušení hráči by to využili.Soupeř si sám dal prvního branku a nás to trochu uklidnilo. Po řadě rohů a následné střele domácí hráč zabránil rukou ke vstřelení druhé brance, následně nařízenou penaltu Simandl proměnil. Druhý poločas už byl v naší režii, kde jsme drželi většinu času míč na svých kopačkách. Opět jsme neproměnili slibné akce ke vstřelení dalších branek. Třetí branku si soupeř dal opět sám, když chtěl zabránit ke střele Dominika Holouse a sám uklidil míč krásně k tyči. Zápas trochu kazí až hodně tvrdá hra ( místy až zákeřná ) domácího obránce, kde místy šlo o zranění našich mladých hráčů. Nejlepší hráči po minulém zápase,kde jím zápas moc nevyšel bych ocenil oba stopery Suchana s Přaslíčkou. 0:1 – hráč domácích dává velkou malou domů,která skončí v brance 0:2 – po velkém závaru před brankou hostí,jeden z hráčů domácích zahraje rukou nad hlavou,kdy blokuje střelu.Nařízenou penaltu klidně proměňuje Simandl 0:3 – Domes Holouš se ve vyložené brankové šanci místo střely do sítě pokusí udělat kličku do hřiště a tím zmate úplně všechny,včetně beka domácích,který neomylně zamíří k vlastní tyči…

1. kolo

Sobota 5. 8. 2023 10:15 Sportovní klub Modřany, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 3:2(3:1) STŘELCI: 4. Pánek Jan, 27. Král David, 34. Král David – 19. Pivnička František, 78. Simandl Patrik ČK:90.Dlouhý Rozhodčí: Maslov Pavel – Malaník Daniel, Ševčík Jiří. Sestava Radotín A: Muller -Přaslička,Pivnička,Suchan,Mareš(67.Lowe),Skopový(85.Dresher),Bureš(85.Faigl),Kulíšek,Kotlík(46.Dlouhý),Holouš,Simandl(85.Vejsada)/Kendík. 1:0-po rohu neuhlídaný hráč,lehce dává k tyči.. 1:1-Pívo si navede míč ze strany a na mokrém trávníku vystřelí a míč skončí na zadní tyči v síti 2:1-jednoduchý nákop mezi stopery,kteří koukají po sobě kdo bude hrát,hráč vběhne mezi ně a uklídí míč do branky 3:1-Suchan má míč pod kontrolou,ale lehce ztratí, a pro hráče Modřan už není problém zavěsit 3:2-Simandl se zavěsí do vzduchu a hlavou přehodí brankáře ČK-na poslední roh běží i náš brankař,míč se však odráží do hřiště,kde hráč domácích běží sám na prázdnou branku,Dlouhán místo aby běžel taky ho stahne rukama,jasná ČK Trenér Procházka k utkání: Zápas jsme si prohráli sami. Kde nás soupeř potrestal za naše naivní chyby v obraně. Po první chybě jsme ještě zvládli vyrovnat naším nejlepším hráčem v zápase Pivničkou. Po dalších chybách a nedůrazu nám soupeř odskočil na dva góly. Bohužel my měli v prvním poločase také několik gólových možností ke skórování, jenže jsme je neproměnili,např.Bureš překopl branku z cca 5 m. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji se snahou ještě zápas zdramatizovat, což se povedlo 78.min hlavou Simandla. Bohužel už jsme nevyrovnali, naopak v 91.min byl vyloučený Dlouhý. Je jenom škoda, že góly dostaneme ze situacích,na které před zápasem upozorňuji. Nejlepší hráč: Pivnička

3. kolo

Neděle 20. 8. 2023 17:00 FC Přední Kopanina „B“ – SC Olympia Radotín z.s. KOPANINA T.

4. kolo

Neděle 27. 8. 2023 15:00 FK Meteor Praha VIII, z.s. „B“ – SC Olympia Radotín z.s. METEOR BEDŘICHOVSKÁ UMT. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]