SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 6:4(3:1)

STŘELCI: 6. Střihavka David, 10. Kostka Filip, 35. Rumlena Matyáš, 44. Kostka Filip, 52. Střihavka David, 71. Košatka Jan – 33. Šťastný Dominik, 62. Stahl Jakub, 65. Štros Matyáš, 76. Ferko Drahomír

Pátek 9. 6. 2023 18:00 – SPŘ

SC Olympia Radotín z.s. – Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 6:5

Sobota 10. 6. 2023 09:00 – MPŘ

Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice – Praha 8 z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 18:6

Sobota 10. 6. 2023 10:15 – MUŽI A

FC Slavoj Vyšehrad – SC Olympia Radotín 3:0 (1:0)
Branky: 23. a 89. Coufal, 53. M. Krivosheev. ŽK: 45. Lískovec, 63. Kubies (oba FC Slavoj Vyšehrad). V 67. minutě neproměnil Junek (FC Slavoj Vyšehrad) pokutový kop. Rozhodčí: Tikal – Nebáznivý, Kohout. Diváků: 50.
Vyšehrad: Lisa – Lískovec, Stareček, Pryšljuk – Holan – Kubies, M. Krivosheev (58. Šrejber), A. Krivosheev, Vodička – Junek (71. Škop), Coufal. Trenér: Jaroslav Klíma.
Radotín: Daems – Pivnička, Bialek, Sabo, Lőffler – Mašek, Doležal, Kasal – Suchan (6. Bužík), Holouš, Kulíšek (74. Hollý). Trenér: Richard Valoušek.

Ohlasy utkání
Jaroslav Klíma (Vyšehrad): Byli jsme zbytečně nervózní a zase jsme nedali neuvěřitelné množství šancí. Přestože jsme vedli 1:0 a pak 2:0, stejně jsme se trápili a byli dál nervózní, což vyvrcholilo neproměněnou penaltou. Kromě samotného vítězství a toho počtu šancí mohu ještě kvitovat fakt, že ve druhé půli jsme soupeři nedovolili, aby ohrozil naši branku.
Richard Valoušek (Radotín): Vyšehrad vyhrál zaslouženě, měl víc šancí. Moc příležitostí na obrat ve vývoji skóre jsme neměli. My už dohráváme sezonu tak trochu bez duše, kluci už tomu nedávají, co by bylo potřeba, a to se nám na hřišti vrací. I výsledkově.

Nejlepší hráč FC Slavoj Vyšehrad: Alexandr Krivosheev.
Nejlepší hráč SC Olympia Radotín: Maxmilián Daems.

Neděle 11. 6. 2023 17:00 – MŽ

TJ Sokol Řepy, z.s. „B“ – SC Olympia Radotín z.s. 3:5

STŘELCI: 4. Bock Petr, 12. Vrána William Miroslav, 63. Bock Petr – 5. Bednář Miroslav, 46. Havránek Lukáš, 50. Zimanzl Tobiáš, 55. Havránek Lukáš, 68. Duda Maxmilián

Neděle 11. 6. 2023 17:00 -muži B

„Mezinárodní Svaz Mládeže z.s.“ – SC Olympia Radotín z.s. „B“ 6:1

STŘELCI: 14. Byhar Ivan, 50. Bužík Leo (vl.), 60. Koval Oleksandr, 63. Koválov Matvíi, 65. Dmytriiev Maksym, 70. Azmagulov Nikita – 61. Dvořák Matěj

Rozhodčí: Kozlík Petr – Jandus Milan, Hudek Michal.

Středa 14. 6. 2023 18:15 – muži B

FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN „B“ – SC Olympia Radotín z.s. „B“  2:2(0:0)

STŘELCI: 64. Šindelář Michal, 79. Šindelář Jan – 66. Hollý Dalibor, 68. Mašek Stanislav

Sobota 17. 6. 2023 10:30 – muži A

FK Dukla Jižní Město – SC Olympia Radotín 6:0 (3:0)
Branky: 8., 40., 51., 56. a 70. Kotlík, 30. Farkaš. ŽK: 27. Růžička (FK Dukla JM). Rozhodčí: Vítek – Štěrba, Tvrz. Diváků: 40.
FK Dukla JM: Lerch – Inneman (60. Gill), Solař, Jerie, Růžička (46. Lafek) – P. Konjevič (60. Višvader), Petrák – Trávník (60. Li), Farkaš, Brabenec (46. Bureš) – Kotlík. Trenér: Josef Světlík.
Radotín: Saladiak – Pivnička (36. Přaslička), Suchan, Sabo, Löffler – Mašek (84. Zvelebil), Bialek (39. Bužík), Doležal – Kulíšek, Holouš, Hollý (46. Procházka. Trenér: Milan Steiner.

Josef Světlík (FK Dukla JM): Bylo to jednoznačné utkání, kdy nám soupeř dokázal vzdorovat jen v prvním poločase. Jen mě mrzí, že to nedokázal dotáhnout na korunu střelců náš triumfátor. Na druhou stranu mám radost, že jsme dosáhli nejvíce vstřelených branek v soutěži, i když bych to raději vyměnil za celkové první místo, ale letos tam zaslouženě skončily Spoje. Chtěl bych poděkovat všem hráčům, hlavně těm co u nás končí, celému realizačnímu týmu a všem našim podporovatelům za další velmi dobře odpracovanou sezonu.
Milan Steiner (Radotín): O vítězi utkání nebylo ani chvilku pochyb. Naše první šance měla skončit penaltou za jasnou ruku, bohužel rozhodčí neviděl. Z protiútoku dostaneme gól, pak máme několik přečíslení, ale nedokážeme z toho ani vystřelit, naopak soupeř má to samé a končí to brankou, absolutní rozdíl. O poločase jdou dolů tři zkušení hráči pro zranění a nahradí je dorostenci. Druhá půle je jen otázkou celkového skóre, které není vyšší jen díky dobře postaveným tyčím a dobrým zákrokům našeho gólmana. Motivovat kluky v naší situaci je skoro nemožné, byl jsem tu na záskok, něco jsme si řekli, ale vydrželi jsme to plnit asi třicet minut, pak se naše hra rozsypala, i proto zaslouženě sestupujeme. Nového trenéra, ať už to bude kdokoliv, čeká hodně práce, aby se fotbal v Radotíně vrátil tam, kam má.