Pátek 26. 5. 2023 18:00 – Muži A

TJ Sokol Královice – SC Olympia Radotín 4:1 (3:0)
Branky: 3. a 20. Semančík, 39. a 65. Šemro – 87. Tokar. ŽK: 54. Semančík, 90. Vacík – 56. Doležal. Rozhodčí: Tikal – Zima, Vítek. Diváků: 120.
Královice: Kudrna – Hořický, Lády, Nevařil (79. Borsuk) – Pospíšil (31. Nejeschleba), Vacík, K. Kučera, Janoušek, Semančík (79. Flerišman) – Šemro (66. Misbakhetdinov), Svoboda. Trenér: René Ollé.
Radotín: Saladiak – Bialek, Bužík (65. Tokar), Suchan – Pivnička, Mašek (46. Hollý), Doležal, Sabo (31. Löffler), Bureš – Kulíšek (66. Kasal), Holouš. Trenér: Richard Valoušek.

Ohlasy utkání
René Ollé (Královice): Po vítězství v Hostivaři jsem se trochu obával, aby klukům nestouplo sebevědomí až moc do hlavy. Proto jsem na ně apeloval, že soupeř má na jaře i velmi dobré výsledky, viz účast v pohárovém finále. Do utkání jsme vstoupili aktivně a podařilo se nám celkem brzy otevřít skóre. Do poločasu jsme pak ještě přidali dvě branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Trochu mě jen mrzí posledních dvacet minut, kdy jsme se spíš již měli psychicky připravit na Duklu JM, tak jsme tento úsek prohráli 0:1. Závěrem musím celé mužstvo pochválit za přístup a předvedený výkon.
Richard Valoušek (Radotín): Výsledek plně odpovídá tomu, v jakém rozpoložení se oba týmy momentálně nachází. Naše družstvo sice v týdnu pracovalo poctivě, i marodi se postupně vrací, ale v samotném zápase jsme nebyli dostatečně kvalitní na míči, pohybliví bez něj, důslední v obraně a ani odvážní ve hře dopředu.

Nejlepší hráči TJ Sokol Královice: Viktor Semančík.
Nejlepší hráč SC Olympia Radotín: Ondřej Suchan.

Pátek 26. 5. 2023 18:00 – SPŘ

SC Olympia Radotín z.s. – Tělovýchovná jednota Březiněves 3:14(3:7)

Pátek 26. 5. 2023 19:00 – MPŘ

FK Loko Vltavín, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 31:6(14:5)

Sobota 27. 5. 2023 09:00 – MŽ

FK Řeporyje, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 3:2(0:0)

STŘELCI: 11. Albrecht Denis, 38. Sonták Oliver, 42. Lexa Simon – 66. Manukyan Mikael, 68. Manukyan Mikael

Rozhodčí: Křenek David.

Sobota 27. 5. 2023 10:00 – SŽ

SK Junior Praha 1960,z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 1:5(0:2)

STŘELCI: 74. Rak Daniel – 21. Šťastný Dominik, 31. Šťastný Robert, 46. Prychyna Illia, 63. Ferko Drahomír, 70. Šťastný Dominik

Rozhodčí: Faltys Pavel.

Sobota 27. 5. 2023 10:30 – Muži B

Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice – SC Olympia Radotín z.s. „B“ 2:5(0:2)

STŘELCI: 70. Adjei Eric Kwame, 74. Vykydal Robert – 2. Bužík Leo, 33. Kulíšek Ondřej, 52. Bužík Leo, 57. Kubišta Lukáš, 62. Bužík Leo

Rozhodčí: Pethö Alex – Hudek Michal, Šmíd Samuel.

Neděle 28. 5. 2023 14:30 – Dorost

SC Olympia Radotín z.s. – SK NUSLE z.s. 4:3(3:1)

STŘELCI: 14. Mezera Vojtěch, 30. Mezera Vojtěch, 36. Slavíček Matěj, 65. Mezera Vojtěch – 34. Buřil Vít, 70. Lehovec Štěpán, 84. Řeřicha Jan

Rozhodčí: Obergruber Thomas – Tvrz David, Kožený František.