Pátek 5. 5. 2023 17:30 – SPŘ

FK Union Strašnice z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 7:11

Trenér Pour k utkání:Dneska dvojzápas starší přípravky s Unionem Strašnice. Pěkná tráva, příjemné prostředí. Oba zápasy skvěle odmakaný, dvě výhry 11:7 a 19:4.

Sobota 6. 5. 2023 09:15 -MŽ

FC Přední Kopanina – SC Olympia Radotín z.s. 9:2

STŘELCI: 9. Tsang Oliver, 15. Tsang Oliver, 30. Novotný Jonáš, 38. Buleca Petr, 42. Novotný Jonáš, 43. Buleca Petr, 61. Vobořil Petr, 63. Buleca Petr, 70. Hanus Vít – 33. Manukyan Mikael, 65. Havránek Lukáš

Sobota 6. 5. 2023 10:15 – MUŽI A

SC Olympia Radotín – Sokol Kolovraty 0:1 (0:0)
Branka: 71. Gračko. ŽK: 36. Holouš, 53. Suchan – 80. Svoboda. Rozhodčí: Zelený – Tvrz, Pšanský. Diváků: 35.
Radotín: Saladiak – Chaloupka (65. Löwe), Suchan, Löffler, Pivnička – Bureš (82. Rohovský), Tokar, Sabo (75. Kasal), Doležal – Kulíšek (65. Mašek), Holouš. Trenér: Richard Valoušek.
Kolovraty: Bébr – Ponert, Vejr, Borek, Žitný – Klír – Ponert, Hejno (65. Svoboda), Hájek, Gračko – Pokorný (79. Aberle). Trenér: Jakub Slezáček.

Ohlasy utkání
Richard Valoušek (Radotín): Jedna věc je, že jsme odkázáni na naši malou umělku, kde je to spíše boj – a v tom je naše mladé mužstvo zkrátka slabé a málo důrazné. Další věcí ale je, že sice hrajeme aktivně, klukům v tomto směru mohu vyčíst minimum, ale jakmile se zkušenější soupeř v obraně seskupí, my nejsme schopni se dostat do většího počtu šancí. Pro diváky je to pak nudný zápas s malým množstvím příležitostí na obou stranách a je to o první brance, kterou ovšem nemáme skoro z čeho dát. Právě slabá ofenziva nás drží na sestupové příčce.
Jakub Slezáček (Kolovraty): Na tomhle rozměru umělé trávy je to očistec. Domácím to dočasné vyhnanství rozhodně nezávidím, protože fotbal na tomto pláče. První půli to byla vyloženě odbíjená a nikdo nechtěl udělat chybu. Druhou půli už se trošku roztrhala kompaktnost domácích, tím se natáhlo hřiště a začali jsme hrozit. První dva samostatné úniky jsme ještě neproměnili, až třetím jsme získali stěžejní výhodu první branky. Zbytek utkání kluci výborně uskákali, a tak jsme poprvé na jaře zapsali body dva víkendy po sobě.

Nejlepší hráč SC Olympia Radotín: Ondřej Suchan.
Nejlepší hráč Sokol Kolovraty: Ondřej Žitný.

Sobota 6. 5. 2023 13:30 – MUŽI B

SC Olympia Radotín z.s. „B“ – TJ Sokol Lipence, z.s. 2:3(1:2)

STŘELCI: 12. Procházka Petr Bernard, 90. Holman Tomáš – 17. Meghji Nadeem, 29. Šalamoun Dominik, 83. Šalamoun Dominik

Rozhodčí: Košař Karel – Jeřábek Martin, Kolář Radek.

Trenér Steiner k utkání:Velké zklamání z výkonu, kterému chyběla kvalita na balónu, nasazení a chuť se o výhru poprat. To že naším nejlepším hráčem byl dorostenec Matěj Slavíček hovoří za vše.

Co zaujalo:Nejdřív se Dan Linhart nechal nachytat z půlky a dostal gol ,který by se mohl promítat na Silvestra,pak si chytil penaltu,aby to odčinil.Jinak zcela zbytečná prohra,když někteří hráči si jdou jen zahrát a ne vyhrát…

Sobota 6. 5. 2023 16:00 – SŽ

SC Olympia Radotín z.s. – CU Bohemians Praha, z.s. „C“ 9:2(7:0)

STŘELCI: 7. Nebřenský Jiří, 34. Nebřenský Jiří, 12. Šťastný Robert, 14. Šťastný Robert, 16. Šťastný Robert, 19. Šťastný Robert, 27. Čurda Ondřej, 47. Kázmer David, 68. Stahl Jakub – 71. Maduxa William Obiora, 73. Maduxa William Obiora

Rozhodčí: Kolář Radek – Jeřábek Martin, Košař Karel.

Bohemka přijela s velmi mladým kádrem,takže pro naše hráče to tentokrát bylo snadné utkání,na dosah byla i bájná desítka…Mementem je jen remíza ve druhém poločase.

Pondělí 8. 5. 2023 14:30 – MPŘ

FC TEMPO PRAHA, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 16:14