Pátek 2. 6. 2023 18:00 – MŽ

SC Olympia Radotín z.s. – TJ AFK Slivenec, z.s. 12:4(6:0)

STŘELCI: 2. Hůla Marek, 7. Hůla Marek, 11. Englander Tobias, 16. Čeřovský Adam, 26. Novohradský Filip, 33. Havránek Lukáš, 38. Krysta Šimon, 42. Havránek Lukáš, 47. Soural Štěpán, 50. Soural Štěpán, 59. Novohradský Filip, 69. Pour Václav – 48. Kostadinov Tobias, 54. Kostadinov Tobias, 61. Kostadinov Tobias, 65. Kostadinov Tobias

Pátek 2. 6. 2023 18:00 – MPŘ

SC Olympia Radotín z.s. – FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN 9:16(6:7)

Sobota 3. 6. 2023 10:15 – muži A

SC Olympia Radotín – SK Hostivař 0:2 (0:0)
Branky: 60. Mucha, 80. Kortiš. ŽK: 84. Bužík, 90.+2 Löffler – 87. Chleborád. Rozhodčí: Šaróka – Kučera, Tvrz. Diváků: 25.
Radotín: Saladiak – Pivnička, Bialek, Sabo, Löffler – Tokar, Mašek (55. Bužík) – Kulíšek (46. Kasal), Bureš (46. Löwe, 58. Přaslička), Doležal (64. Hollý) – Holouš. Trenér: Richard Valoušek.
Hostivař: Provazník – Laštovka, Mucha, J. Kučera, Kříž – Sýkora (71. Kadlčík) – Šticha, Žampa (78. Chleborád), Kortiš – Lehner, Kronovetr (78. Chadt). Trenér: Tomáš Rada.

Ohlasy utkání
Richard Valoušek (Radotín): Kvalita utkání bohužel odpovídala postavení týmů v tabulce, nebyla to pěkná podívaná. Z naší strany mi v prvním poločase chyběla síla zápas rozhodnout, v té druhé, kdy dostali příležitost kluci z lavičky, zase kvalita a klid na míči, abychom dali vedoucí branku. Když se pak šťastně ze standardky trefili hosté, tak jsme už nedokázali najít odpověď a zaslouženě prohráli.
Tomáš Rada (Hostivař): Bylo to velice nervózní utkání, věděli jsme, že potřebujeme zvítězit a jsem rád, že se nám to povedlo. V prvním poločase jsme si dokázali vypracovat slibné příležitosti, ale bohužel zůstaly nevyužity. Domácí hrozili ze standardních situací. Ve druhém poločase už to bylo jednoznačnější, dali jsme dvě branky a mělo jich být ještě více, ale další jasné šance jsme dokázali zahodit. Jsme velmi rádi, že jsme konečně zabrali a získali velmi důležité tři body.

Sobota 3. 6. 2023 11:00 – SPŘ

FK Meteor Praha VIII, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 18:4(9:0)

Sobota 3. 6. 2023 13:30 – Muži B

SC Olympia Radotín z.s. „B“ – FK Meteor Praha VIII, z.s. „B“ 2:4(0:2)

STŘELCI: 49. Hollý Dalibor, 56. Pavel Jakub – 11. Budinov Elkhan, 73. Jiřík František, 91. Dovhaniuk Viktor, 43. Jiřík František (pen.)

Rozhodčí: Jeřábek Martin – Burda Tomáš, Sabuka David.

Sobota 3. 6. 2023 16:00 – SŽ

SC Olympia Radotín z.s. – Sportovní klub Motorlet Praha, spolek „C“ 5:3(3:1)

STŘELCI: 4. Sládek Martin, 7. Šťastný Robert, 15. Nedělka Jakub, 52. Nedělka Jakub, 72. Novák Jakub – 36. Šedivý Denis, 48. Daněk Kašpar Jan, 71. Skalník Ondřej

Rozhodčí: Burda Tomáš – Jeřábek Martin, Sabuka David.

Trenér Hruška k utkání:

Hlavním úkolem v tomto zápase bylo získat 3 body, což se povedlo a jsme za to moc rádi. Navíc ani naše hra nebyla špatná. Velmi nám pomohl letos možná nejpovedenější vstup do zápasu, kdy jsme v 15. minutě vedli 3:0 a vypadalo to, že si Motorlet odveze debakl. Bohužel jsme ale polevili v koncentraci, začali si myslet, že to půjde samo a zbytečně tak hosty vrátili do hry. V kabině o přestávce bylo potřeba opět hlavy hráčů srovnat na zodpovědný výkon z úvodu utkání, což se celkem povedlo a když si ještě vzpomenu, kolik šancí jsme spálili, tak si troufám říct, že výhra byla zasloužená. Navíc vzhledem k sestavě, která má kvůli různým zraněním důležitých hráčů zápas od zápasu dál a dál od dokonalosti….
Situace v tabulce nyní před posledním kolem vypadá poměrně příznivě, ale ještě nám zbývá středeční výjezd na Xaverov, kde chceme opět bodovat, abychom žádnou tabulku už vůbec nemuseli řešit!

Neděle 4. 6. 2023 17:00 – Dorost

TJ Slavoj Suchdol, z.s. – SC Olympia Radotín z.s. 0:3(0:1)

STŘELCI: 29. Přaslička Jiří, 74. Kněžour Svatopluk, 88. Slavíček Matěj

Rozhodčí: Gaži Emil – Borůvka František, Bojadžiev Tomáš.