Středa 10. 5. 2023 18:00 – muži A

SC Olympia Radotín z.s. – TJ Spoje Praha 3:1(1:0)

Branky: 42. Doležal, 52. Suchan, 90.+3 Kasal – 87. Košút z penalty. ŽK: 60. Löffler, 69. Bureš, 86. Chaloupka, 90.+1 Tokar – 61. Miskovič. V 79. minutě neproměnil Ladra (Spoje Praha) pokutový kop. Rozhodčí: Stránský – Kalcovský, Zima. Diváků: 56.

Pátek 12. 5. 2023 18:00 – SPŘ

SC Olympia Radotín z.s. – FC TEMPO PRAHA, z.s. 6:8(3:3)

Trenér Pour k utkání:Těžký a nakonec i napínavý zápas s vyspělejším soupeřem. Prohra se vztyčenou hlavou 6:8. Oproti minulému zápasu výrazné výsledkové zlepšení

Pátek 12. 5. 2023 18:00 – MPŘ

SC Olympia Radotín z.s. – Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad  8:10(4:5)

Sobota 13. 5. 2023 09:00 – MŽ

SC Olympia Radotín z.s. – Sportovní klub Modřany, z.s. „B“ 4:3(2:1)

STŘELCI: 25. Pour Václav, 29. Novohradský Filip, 39. Mellion Dominik, 55. Zimanzl Tobiáš – 31. Ballek Adam, 45. Lichtenberg Filip, 68. Lichtenberg Filip

Sobota 13. 5. 2023 10:00 – muži A

ČAFC Praha – SC Olympia Radotín 3:1 (2:1)
Branky: 26. a 29. Peričevič, 67. Matoušek – 12. Holouš. ŽK: 53. Sváta, 87. Machurka – 71. Bialek. Rozhodčí: Stěhule – Štěrba, Kortanová. Diváků: 56.
ČAFC: M. Štěpánek – Vlasák (63. Marek), Švara (36. Neuberg), Machurka, T. Kaliba – Sváta – Pakosta (63. Borkovec), Peake, Matoušek (75. Fridrich), Peričevič – Huňka (36. Kubec). Trenér: Ivan Kovačík.
Radotín: Saladiak – Bialek, Bužík (62. Rohovský), Suchan, Löffler – Kasal, Doležal, Sabo, Löwe – Kulíšek, Holouš. Trenér: Richard Valoušek.

Ohlasy utkání
Miroslav Kaliba (manažer ČAFC): Prvních dvacet minut jsme se rozkoukávali a soupeř se dostal do vedení, které bylo naštěstí jen jednobrankové. Potom jsme slepenými góly výsledek ještě do přestávky otočili, druhý poločas již byl zcela v naší režii, protože se hrálo v podstatě na jednu branku. Mohli jsme přidat i více gólů, několikrát zvonila konstrukce hostující branky, a tak považuji naše vítězství za zcela zasloužené.
Richard Valoušek (Radotín): Přijeli jsme sem v jedenácti hráčích, do zápasu museli nastoupit dva zranění a další dva nebyli fyzicky připravení. Nebýt dorostence Rohovského, tak jsme neměli ani nikoho na střídání. Omluvenky přišly postupně pár hodin před zápasem a nenašli jsme již řešení. To si musíme v klubu interně vyhodnotit, protože je to ostuda. Zvládli jsme úvodních pětadvacet minut skvěle takticky, dali vedoucí branku a mohli přidat i další a vypadalo to, že hru ovládáme. Pak jsme ale fyzicky odpadli a koledovali si o výprask. Od debaklu nás zachránila jen nemohoucnost domácích v koncovce a v závěru jejich laxnost, kdy nás začali pouštět do šancí a my stále dýchali. To, jak jsme se prezentovali, nás zaslouženě poslalo na dno tabulky.

Nejlepší hráč ČAFC Praha: Vojtěch Neuberg.
Nejlepší hráč SC Olympia Radotín: nikdo.

Sobota 13. 5. 2023 11:30 – Dorost

SC Olympia Radotín z.s. – Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. 0:1(0:1)

STŘELCI: 14. Golda Jan

Rozhodčí: Sedláček Dominik.

Trenér Steiner k utkání:Ve vyrovnaném utkání hosté proměnili jednu šanci z mnoha, kdežto my jsme i z těch 100% nedali nic. Opět nám prohrála utkání individuální chyba v obraně, která se bohužel stále opakuje u jednoho konkrétního hráče, smutnější je to v tom, že jde o kapitána, který by měl tým táhnout a ne ho potápět svou nezodpovednosti. Budeme to muset řešit, ale moc možností nemáme, když nás na zápas chodí 12.

Sobota 13. 5. 2023 17:00 – SŽ

Sportovní klub Zbraslav – SC Olympia Radotín z.s. 2:0(0:0)

STŘELCI: 56. Lášek David, 76. Bohatec Lukáš

Rozhodčí: Pytlíček Miloš – Melnyk Denys.

Neděle 14. 5. 2023 17:15 – muži B

Sportovní klub Střešovice 1911 „B“ – SC Olympia Radotín z.s. „B“ 2:5(0:1)

STŘELCI: 70. Fischer Friedrich Emanuel, 86. Štric Samuel – 32. Bahenský Jiří, 90. Vejvoda Martin (vl.), 72. Tyburec Jan, 51. Procházka Petr Bernard, 57. Rohovský Adam

Rozhodčí: Pavlík Filip – Jarina Martin, Strnadová Markéta. Delegát: Vaněk Václav.

Trenér Steiner k utkání:Soupeře který hrozil hlavně ze standardních situací a po našich chybách jsme k ničemu nepustili. Střešovice jsme přehráli jak fotbalově, tak běžecky. Dalším pozitivem je postupné zabudování dorostenců a střelecká potence hrotových útočníků.